شوینده صورت ویرگو توانست صورت سوخته شده با اسید را ترمیم کند

احتمالا پیدا کردن بهترین نوع شوینده صورت ویرگو برای شما می تواند سخت باشد، زیرا گزینه های زیادی وجود دارد! درک تفاوت بین محصولات مراقبت از پوست به شما کمک می کند تا بهترین محصول را برای پوست خود انتخاب کنید.

3 نوع پاک کننده صورت

پاک کننده های ژل: این یک پاک کننده صورت با قوام ژل مانند است. بسیاری از این ها دارای خواص پاک کنندگی عمیق و لایه برداری هستند و برای پوست های چرب و مستعد آکنه ایده آل هستند.

کرم های پاک کننده: کرم های پاک کننده معمولا غلیظ تر هستند و می توانند بسیار مرطوب کننده باشند. آنها پوست شما را بدون از بین بردن هیچ یک از روغن های طبیعی پاک می کنند و برای افرادی که پوست خشک یا حساس دارند عالی است.

شوینده

پاک کننده های فوم: این محصولات مراقبت از پوست سبک وزن زمانی که از یک بسته پمپ پخش می شوند، کف کف آلود ایجاد می کنند. آنها چربی اضافی را به همان اندازه پاک کننده های ژل پاک می کنند و برای پوست های مختلط عالی هستند.

پاک کننده های صورت حاوی مواد شوینده ای به نام «سورفکتانت» هستند که مواد و ذرات ناخواسته را از بیرونی ترین لایه پوست پاک می کنند. این سورفکتانت‌ها که از نظر قدرت و اثربخشی بسته به محصول مراقبت از پوست شما متفاوت است، با جذب روغن، آرایش، کثیفی و مواد زائد کار می‌کنند تا راحت‌تر شسته شوند.

پاک کننده های پیشرفته صورت
پاک کننده های معمولی صورت، باکتری ها، مواد زائد و چربی اضافی را از بین می برند. با این حال، تعدادی از پاک کننده ها برای رفع مشکلات پوستی رایج، مانند آکنه، با مواد اضافی تلاش بیشتری می کنند.

پاک کننده های آکنه: برخی از پاک کننده های پوست مستعد آکنه به سادگی فاقد مواد و روغن های تحریک کننده هستند. با این حال، سایرین، از جمله درمان‌های خانگی آکنه، با موادی مانند بنزوئیل پراکسید یا اسید سالیسیلیک سروکار دارند تا ظاهر پوست شما را بهبود بخشند.